Asset Publisher Asset Publisher

DO TRZECH RAZY SZTUKA

Powiedzenie to może sprawdzić się i tym razem. Nadleśnictwo Kolbuszowa ogłosiło trzeci przetarg na wykonywanie usług leśnych.

Postępowanie przetargowe na prace gospodarcze w czterech naszych leśnictwach: Leśnictwo Świerczów, Leśnictwo Nowa Wieś, Leśnictwo Wilcza Wola i Leśnictwo Podwolskie, pozostało jeszcze bez rozstrzygnięcia. Pozyskanie, pielęgnacja, ochrona, jak i wiele innych, niezbędnych czynności realizowanych na terenach leśnych, wciąż czekają tutaj na wykonawcę.
Startować w przetargu może zarówno doświadczony wykonawca, który już niejedno w lesie widział, jak i ten, który chciałby zacząć swoją przygodę z lasem. Priorytetem bowiem jest dla nas nie tylko doświadczenie, przez które czasem zdarza nam się popadać w rutynę, ale również chęć współpracy i zaangażowanie w wykonywane czynności. Zapraszamy zatem do składania swoich ofert w przetargu pn. „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kolbuszowa w latach 2018-2020 – III Przetarg”. Oferty można składać do 8 lutego br. do godz. 9.30. Więcej szczegółów dotyczących warunków zamówienia, a także zakresu prac, przewidzianych do wykonania,  znajdziecie w zakładce bip, na naszej stronie internetowej:

http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_kolbuszowa/zamowienia_publiczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy

KInga Mazur